نتایج جستجو برای عبارت :

تو نقشت فرو برو

داشتم فکر میکردم چرا دوست ندارم فردا برم سرکار، با اینکه این همه تعطیل بودیم، با اینکه میدونم اخرای سال تحصیلیه، با اینکه شنبه ها کارم سبک تره
دلیلش فقط یه چیزه، خستگی من از کار نیست، از فرو رفتن در نقشیه که شبیه خودم نیس، باید لباس پوشیدنم تغییر کنه، با ادمایی همکار و همکلام بشم که خیلی شبیه من نیستن، باید بزرگ بشم مثل خانوما رفتار کنم مسئولیت پذیر بشم.. اینا چیزاییه که حوصلشو ندارم.. نقشی که باید توش فرو برم خیلی باخودم فاصله داره و اینه که
از زیر سنگ هم شده پیدایم کن!
دارم کم کم این فیلم را باور می کنم
و این سیاهی لشکر عظیم
عجیب خوب بازی می کنند.
در خیابان ها
کافه ها
کوچه ها
هی جا عوض می کنند و
همین که سر برگردانم
صحنه ی بعدی را آماده کرده اند
از لابلای فصل های نمایش
بیرونم بکش
برفی بر پیراهنم نشانده اند
که آب نمی شود
از کلماتی چون خورشید هم استفاده کردم
نشد!
و این آدم برفیِ درون
که هی اسکلت صدایش می کنند
عمق زمستان است در من

اصلا
از عمق تاریک صحنه پیدایم کن!
از پروژکتورهای روز و شب
   این روزها برای من هنگامه ی ناآشناییست. همیشه بوده است که اتفاقات ناگوار بیفتد، اما این روزها تنها ناگوار نیست. عجیب است. گویی یک مشت اندوه قرار است پشت سر هم ردیف شوند. انگار در یک فیلم تاریخی زندگی می کنم. بازیگر سیاهی لشکر یک فیلم دردناک هستم، البته اگر چنین ژانری داشته باشیم. دیگر نه غر می زنم، نه اظهار نظر بیجا می کنم و نه هیچ کار نامربوط دیگر. تنها در نقشی که به من محول شده آرام گرفته ام. قبل تر ها سر نقشم هم با خودم دعوا داشتم، اما حالا ن
گفتم که کی ببخشی بر جان ناتوانم
گفت آن زمان که نبود جان در میانه حائل
دل داده‌ام به یاری شوخی کشی نگاری
مرضیّةُ السجایا محمودةُ الخصائل
در عین گوشه‌گیری بودم چو چشم مستت
و اکنون شدم به مستان چون ابروی تو مایل
از آب دیده صد ره طوفان نوح دیدم
وز لوح سینه نقشت هرگز نگشت زایل
ای دوست دست حافظ تعویذ چشم زخم است
یا رب ببینم آن را در گردنت حمایل
پی شعر۱:غزل کامل نیست ...یه بخشی از غزل رو گذاشتم فقط!
وااای ...من عاااشق این بیت آخرم
یکی را دست حسرت
زندگی ﻗﺎﻟ ﺑﺰﺭ ﺍﺳﺖ . . .
ﻪ ﺗﻮ ﻣ ﺑﺎﻓ ﻭ ﻣﻦ ﻣ ﺑﺎﻓﻢ ﻭ ﺍﻭ ﻣ ﺑﺎﻓﺪ . . 
ﻣ ﺑﺎﻓﻢ ﻭ ﻧﻘﺶ ﻣ ﺯﻧﻢ ﺩﺍﺭ ﺍﻦ ﺟﻬﺎﻥ ﺭﺍ ﺧﺪﺍ ﺑﻪ ﺎ ﺮﺩ . . .
ﻫﺮ ﻪ ﺁﻣﺪ ﺮﻩ ﺍ ﺗﺎﺯﻩ ﺯﺩ ﻭ ﺭﻧ ﻭ ﻃﺮﺣ ، ﺁﻣﺰﻩ ﺍ ﺍﺯ ﺯﺒﺎ ﻭ ﻧﺎ ﺯیبا ﺳﺎﻪ ﺭﻭﺷﻨ ﺍﺯ ﻨﺎﻩ ﻭ ﺛﻮﺍﺏ . . .
ﺮﻩ ﺗﻮ ﻫﻢ ﺑﺮ ﺍﻦ ﻗﺎﻟ ﺧﻮﺍﻫﺪ ﻣﺎﻧﺪ
ﻃﺮﺡ ﻭ ﻧﻘﺸﺖ ﻧﺰ ﻭ ﻫﺰﺍﺭﻫﺎ ﺳﺎﻝ ﺑﻌﺪ ﺁﺩﻣﺎﻥ ﺑﺮ ﻓﺮﺷ ﺧﻮﺍﻫﻨﺪ ﺯﺴﺖ ﻪ ﻮﺷﻪ ﺍ ﺍﺯ ﺁﻥ ﺭﺍ ﺗﻮ ﺑﺎﻓﺘﻪ ﺍ . . .
ﺎﺵ ﻮﺷﻪ ﺍ ﺭﺍ ﻪ ﺳﻬﻢ ﺗﻮﺳﺖ ، ﺯﺒﺎ
فهمیدم آدم های خیلی خیلی می تونن سنگ دل باشن و این سختی و سنگ دلی نهایتی نداره اصلا...
فهمیدم که ما آدم ها، شیعه ها محبین امام حسین علیه السلام فقط بلدیم خوب سینه بزنیم و گریه کنیم برای امام حسین علیه السلام اما برای همون ارباب بلد نیستیم و نمی تونیم حتی قدمی برداریم یا ذره ای از خودمون و امیال نفسانی مون کوتاه بیاییم...
فهمیدم که برای صبر آدم ها هم حدی نیست و خدا در اتفاقات مختلف و در آزمون و خطاها ظرفیت ها و استعدادهای هر شخصی رو بهش نشون میده
Dena - Hope
خب اول از همه بگم پست رو انتشار در اینده فعال شده تازیخ امروز : 98.3.15
*این چالشو حتما باید انجام بدین
*گزینه هیچکدوم یا هردو یا چندین نام وجود نداره :)
*منظورم از اعضا اعضای این اکیپ(مثل کیوت پیشول و...) هست

اسم:
تاریخ تولد:
موقعیت گروه: {مثلا رقصنده اصلی-سنتر-مکنه و...}(با توجه به ویژگی های خودتون نه بایستون)
نقشت در گروه: (مثلا تهیونگ-جیمین-زن جیمین و...)
کارهایی که دوست داری انجام بدی:
کارهایی که دوست نداری انجام بدی:
غذای مورد علاقه: (فقط اسم ی
دانلود ریمیکس امیر تتلو گیر کردم رو تو
سوپرایز بزرگ جوان ریمیکس ، دانلود ریمیکس امیر تتلو بنام گیر کردم رو تو با متن و دو کیفیت عالی
Remix : Dj Ramin
Download New Remix Amir Tataloo Gir Kardam Roo To With Text And Direct Links 320 & 128 In Javan Remix

جدیدترین ریمیکس دیجی رامین در تاریخ ۱۸ کرداد منتشر شد.
ریمیکس جدید دیجی رامین به آهنگ گیر کردم رو تو، امیر تتلو تعلق دارد.
امیدوارم این ریمیکس از کیفیت خوبی برخوردار باشد.
هم اکنون می توانید موزیک دیگر این خواننده را به پیشنهاد ادمین از لینک
دانلود آهنگ جدید شاهین نجفی |بشمار+پخش آنلاین+متن
♬♪♪♫♪♬Download New Music Shahin Najafi – Beshmar

برای دانلود آهنگ شاهین نجفی بنام بشمار به ادامه مطلب مراجعه فرمایید

♬♪♪♫♪♬
 متن آهنگ جدید شاهین نجفی به نام بشمار :
♬♪♪♫♪♬
شعر درمون نیست دردیه معجون ازغم و خشم و جنون معدوماونکه میبازه سر و تو هنر پسمعلومه محصول فاسد مزرعه حاصلکار یه مشت فاسد مقصود کومشکوک مسئول معشوق مشتری موردیمصرفی دولت مقروض ملت مغضوبکاسب حرمت داره اونکهمی‌دوشتت فرضش ای
دانلود آهنگ جدید شاهین نجفی|بشمار+پخش آنلاین+متن
♬♪♪♫♪♬Download New Music Shahin Najafi – Beshmar+Text

برای دانلود آهنگ شاهین نجفی بنام بشمار به ادامه مطلب مراجعه فرمایید
 متن آهنگ جدید شاهین نجفی به نام بشمار :
♬♪♪♫♪♬
شعر درمون نیست دردیه معجون ازغم و خشم و جنون معدوماونکه میبازه سر و تو هنر پسمعلومه محصول فاسد مزرعه حاصلکار یه مشت فاسد مقصود کومشکوک مسئول معشوق مشتری موردیمصرفی دولت مقروض ملت مغضوبکاسب حرمت داره اونکهمی‌دوشتت فرضش این که گاویگف
سلام :)
به اینجا دوباره عادت کردم دوباره با لذت مینویسم، فکر میکردم دیگه عمر وبلاگ نویسیم به سر اومده، ولی میبینم همچنان دوست دارم درونیاتم باادمهایی که درونیاتشون رو میدونم در میون بذارم.
کار داره خوب پیش میره و من ساعت به ساعت به کارم مسلط تر میشم، و بدون خطا کارهامو انجام میدم،خطاهامو به حداقل رسوندم، و مدیرم میدونه کسی رو نمیتونه مثل من پیدا کنه، امروز 25 مشتری گرفتم، با عشق و حوصله باهمشون حرف میزنم توضیح میدم، مدیرم یکم ترسیده از من از
سلام

یکی از چیزایی که خیلی دوست دارم، نسبت دادن احساسات به فیزیکه. 
چون فیزیک خودش به تنهایی فقط توصیفگر اتفاقاته و خیلی راجع به این که "خب که چی" بودن قضیه چیزی نمیگه.
برای همین مثلا نمیتونه خدا رو توصیف کنه و شروع آفرینش رو بیگ بنگ میدونه ولی چون هیچ وقت نمیتونه راجع به چرایی قضیه چیزی بگه، اون رو رندوم و بی دلیل میدونه.

پادکستی که برایان گرین، فیزیک دان، با Joe Rogan چند روز پیش داشت رو تو تلگرام گذاشتم. تو یه قسمتیش راجع به این که ریاضی قبل ا

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

خرید فروش پوشاک بچه در قشم پوشاک کودکان